0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Čo je to antikamera?

Antikamera je štýlový ochranný kryt na webkameru. Postará sa o to, aby webkamerou nebolo možné zaznamenávať akýkoľvek obraz odohrávajúci sa pred počítačom zabezpečeným týmto zariadením. Tento unikátny slovenský produkt je navrhnutý tímom slovenských dizajnérov a precízne vyrobený tak, aby dokonale chránil súkromie každého používateľa.

 

Nenápadná a kompatibilná

Antikamera je navrhnutá tak, aby sa vďaka svojmu tvaru dokonale prispôsobila väčšine zariadení a umožnila jednoduchú obsluhu. Využitie PLA materiálu neuľahčuje len akceptovateľnosť prírodou, ale ponúka aj výhodu tvarovateľnosti, ktorú spotrebiteľ dosiahne umiestnením výrobku do teplej vody. Teplá voda vyvolá ideálnu plastickosť tohto materiálu a spotrebiteľ si môže antikameru prispôsobiť aj na zdanlivo neprispôsobiteľné zariadenia.

Antikamera stvrdne na svoju pôvodnú tvrdosť niekoľko sekúnd po vybratí z teplej vody. Tvar, ktorý ste antikamere dali ostane po stvrdnutí nezmenený. V prípade, že sa rozhodnete antikameru použiť na iné zariadenie, vložíte ju opäť do teplej vody a dosiahnete tým jej pôvodný tvar. Tvarovateľnosť antikamery nemá takmer žiadne obmedzenia.

V spojení s prírodou

Pri výbere materiálu sme prioritne dbali na posun k ochrane životného prostredia a prikloneniu sa k tzv. obehovej ekonomike (circular economy). Práve preto sme za materiál zvolili bioplast, konkrétne kyselinu polymliečnu – PLA, vyrobenú fermentáciou cukrov z obnoviteľného zdroja.

Kombinácia biodegradability a výroba z obnoviteľných zdrojov poskytuje unikátnu možnosť na zosúladenie celého životného cyklu biodegradovateľného materiálu s prírodným kolobehom: plasty sa vyrábajú z prírodných obnoviteľných zdrojov a po ukončení aplikácií produktov sa vracajú späť do prírody. Podobne ako list, ktorý odpadne zo stromu, predstavuje živiny pre ďalšie rastliny nasledujúcu jar.

 

Vyrobené na Slovensku

Jednou z našich ďalších priorít je podpora lokálneho priemyslu a ekonomiky Slovenskej republiky. Sme držiteľmi osvedčenia "Vyrobené na Slovensku" , ktorého cieľom je podporiť predaj výrobkov vyrobených na Slovensku. Kúpou takto označeného výrobku podporujme predaj slovenských výrobkov. Zaručujeme sa, že celý proces výroby ako aj balenia výrobku antikamera prebieha na Slovensku.

Prispôsobivá vášmu zariadeniu aj štýlu

Antikamera je navrhnutá tak, aby sa dokonale prispôsobila väčšine vašich zariadení.
Prinášame vám ju v 10 rôznych farebných variáciách.

Vyber si svoju farbu